Zrubové obklady

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Povrchová úprava

Povrchová uprava
Naše výrobky doporučujeme vždy povrchovo ošetriť a tým ich ochrániť, predĺžiť im životnosť, no v neposlednom rade aj skrášliť.
Zrubové obklady upravujeme vodou riediteľnými nátermi Akzo Nobel, ktoré sú veľmi kvalitné a zároveň cenovo dostupné riešenie pre každého nášho odberateľa.
Naša firma spolupracuje s firmou Silvi Nova Slovakia s.r.o., ktorá sa zaoberá distribúciou náterov Akzo Nobel (na drevo) a Sikkens (na kovy), kompletným servisom, podporou a konzultáciami k týmto náterovým systémom.
Preto aj v prípade, že si budete chcieť váš zrubový obklad ošetriť sami, ponúkame vám výber moridiel, lakov i napúšťadla, z ktorými pracujeme aj my, a to za rovnakú cenu ako distribučná firma.
Ak ste si kúpili nejaký výrobok z dreva (obklad, okná, schody, atď.), alebo máte drevený výrobok, ktorý by ste chceli povrchovo upraviť, môžeme Vám poradiť.
Silvi Nova Slovakia s.r.o.
vznikla v roku 1997, kedy začala s distribúciou priemyselných náterov Akzo Nobel. Od roku 2000 je dislokovaná vo Zvolene, kde naďalej vyvíja úspešnú činnosť. Firma sa zaoberá distribúciou náterov Akzo Nobel a Sikkens, kompletným servisom, podporou a konzultáciami k týmto náterovým systémom.
Akzo Nobel
je najväčším producentom farieb na svete, vyvíjajúci a dodávajúci inovatívne nátery už viac ako 200 rokov. Akzo Nobel je koncern zastrešujúci mnoho značiek spojených s náterovými systémami pre rôzne druhy povrchov. Celkovo pôsobí v 60 krajinách a zamestnáva okolo 30000 ľudí.
Filozofia produktov Akzo Nobel je, aby zákazník kdekoľvek na svete dostal požadovaný produkt v rovnakej kvalite, s rovnakým kvalitným servisom.

Povrchovo upravujeme - Povrchová úprava

1. Brúsenie
základný brúsny papier s hustotou zrna 80, potom jemne prebrúsené papierom s hustotou zrna 150.
2. Napúšťadlo
bezfarebné, ochranná vrstva dreva,tiež zabraňuje tvorbe plesní, húb a taktiež pôsobí proti drevokaznému hmyzu.
3. Moridlo
(rôzne typy odtieňov)
4. Lakovanie
my lakujeme v troch vrstvách vysokotlakovou pištoľou. Každé z lakovaní ma svoj zmysel:
  • 1.vrstva - plní póry, keď je lak suchý tak sa jemne prebrúsi.
  • 2.vrstva - urobí obklad krásne hladký.
  • 3.vrstva - vytvorí na obklade ochrannú vrstvu.
Ak si budete povrchovú úpravu robiť sami, odporúčame Vám aspoň dve vrstvy laku.

Pripravujeme:

pre Vás vzorkovú predajnu s odberným miestom, zatiaľ je možné dohodnúť osobné stretnutie telefonicky. Tel.č.:0915-549-478

Všetky práva vyhradené. Copyright © 2014 október, Zrubové obklady Ján Kráľ, Webdesign by Jozef Lukáč TOPlist Valid XHTML 1.0 Strict